fbpx

Nadchodzące wydarzenia

Mistrz wystąpień publicznych – warsztat zaawansowany

Bez względu na to czy występujemy przez zespołem pracowników, przekazując zadania do wykonania, przez zarządem, przekonując go do swoich pomysłów, salą pełną słuchaczy, którym opowiadamy o planach rozwoju firmy czy przed kamerą reprezentując swoją instytucję przed nieograniczoną publicznością, musimy zachować jednakowy profesjonalizm i opanować równie wiele aspektów swojej przemowy.

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Ocena pracowników oraz udzielania informacji zwrotnych

Nasza propozycja szkoleń Train the Trainer rozwija wiedzę i umiejętności z obszaru pracy trenera  niezbędne do efektywnego planowania, przygotowania i prowadzenia działań szkoleniowych z różnych obszarów wiedzy. Dostarczamy wiele praktycznych technik, skutecznych w prowadzeniu szkoleń specjalistycznych tzw. twardych oraz miękkich.

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Chcesz być bossem czy liderem ?

„Jeśli biorę odpowiedzialność za was wszystkich tu zebranych – to jestem liderem. Ale jeśli będę ciekaw, co jest za rogiem mojej firmy, zainteresuję się, czy nie ma tam kogoś , to już jestem przywódcą“

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Storytelling w sprzedaży – oczaruj swojego klienta

Jak nie bać się o swój produkt czy nawet całą firmę, gdy wokół coraz szybciej wyrasta konkurencja, która równie mocno trafia do podobnego klienta? Trzeba się wyróżnić w sposobie budowania relacji z klientami.

Jak? O tym dowiesz się więcej na szkoleniu – Storytelling w sprzedaży – oczaruj swojego klienta.

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Jak być szczęśliwym i efektywnym, czyli Twój Well-being.

„Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia”. Herodot

Wiele razy w mojej pracy zawodowej miałam do czynienia z osobami, które pomimo dużych umiejętności poznawczych i niekwestionowanych talentów, wpadały w rutynę, traciły pasję do działania oraz nie osiągały efektów na miarę swoich możliwości.

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Budowanie Zaangażowania w Organizacji

Czy wiesz, że pierwszym prawem angażowania i motywowania pracowników  jest „Zaangażujesz ludzi tylko wtedy jeśli sam jesteś zaangażowany”?

Jesteś zaangażowany i  zastanawiasz się jaki możesz mieć jeszcze wpływ na swoich współpracowników by w większym stopniu budować ich zaangażowanie?

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Trening Social Selling na Linkedin

LINKEDIN – Obecnie nie ma lepszego miejsca aby rozwijać swoją komunikację i docierać do klientów B2B.

Nie poruszaj się we mgle, opanuj LinkedIn i zdobądź serca twoich klientów!

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Sztuka publicznych wystąpień – jak wyróżnić się na tle innych?

Prowadziłem warsztat dla kierowników nieistniejącej już sieci komórkowej Idea. Wszedłem w poniedziałek na salę i zacząłem tak:

Przygotowywałem się do tego szkolenia jeszcze wczoraj, czyli w niedzielę.

Zauważyła to moja żona i zadała mi retoryczne pytanie: Grzegorz czy oni ci przynajmniej za to zapłacą?

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Trudne sytuacje w pracy menedżera

Praca szefa wymaga prowadzenia wielu rozmów ze swoimi pracownikami. To jakość tych rozmów decyduje o tym, czy zespół będzie zmotywowany i sprawny. Szczególnej uwagi wymagają sytuacje, które mogą spotkać się z oporem lub bojkotem zespołu np. wprowadzenie decyzji o dodatkowej pracy, dyscyplinowanie zespołu, karanie pracownika czy zwolnienie. Jak rozmawiać z pracownikami w takich trudnych sytuacjach? Jak radzić sobie z emocjami swoimi i pracowników?

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!

Zapraszamy na turkusową wyspę

Szkolenie -opowieść o wojowniczym managerze, który pomimo przeciwności losu stworzył turkusowa wyspę w swojej firmie!

Zapytaj nas o szkolenie zamknięte!
POKAŻ WIĘCEJ