fbpx

O nas

Nasza filozofia

Wierzymy, że zmiana wymaga wysiłku i jest możliwa dzięki pracy nad sobą. Naszym zdaniem satysfakcja najlepiej smakuje, jeśli jest efektem osobistego zaangażowania. Pracujemy na rzecz naszych klientów. Pracujemy z nimi. Wymagamy aktywności i zaangażowania, zarówno on naszych klientów, jak i uczestników projektów. Wiemy jak ważne jest dotarcie do najważniejszych potrzeb Twojej organizacji i przeprowadzenie kompleksowego procesu rozwoju. Oferujemy innowacyjne metody rozwojowe , które stanowią inwestycje dające się zmierzyć i przynoszące konkretne korzyści na długi czas. Nieważne czy proces rozwojowy dotyczy managerów czy członków zespołów projektowych, działów sprzedaży czy HR, wśród naszych wypracowanych rozwiązań , autorskich metodach szkoleniowych znajdziesz rozwiązania, które zapewnią każdemu odbiorcy projektu praktyczne przełożenie zdobywanej wiedzy na to, co dzieje się w biznesie.

Bo praktyczne doświadczenia są naszym najważniejszym motorem do działania.

Jacy jesteśmy?

Innowacyjni

Gdy innowacyjność staje się pustym słowem lub śladem bezkrytycznego podążania za trendami, my wracamy do korzeni i zadajemy pytanie co dana technika szkoleniowa czy wdrożone rozwiązanie ma dać uczestnikowi i organizacji. Innowacyjność to dla nas sposób, by oferować uczestnikom i organizacjom ciekawe podejście do projektowania rozwiązań oraz wpływać na prace z postawą, przekonaniami oraz motywacją osiągnięć – poznaj założenia naszego brainstream behavioral training.

Skoncentrowani na człowieku

Każdy uczestnik szkolenia jest dla nas partnerem do rozmów i wymiany obserwacji ze świata zawodowego. To sprawia, że każde szkolenie zmienia się w niepowtarzalny proces uzależniony od ludzi. Nasi trenerzy prowadzą swoje spotkania w sposób jak najbardziej ukierunkowany na zaangażowanie uczestników, by mogli sprawdzać swoją wiedzę w praktyce także poza salą szkoleniową. Osiągamy to właśnie dzięki indywidualnemu i partnerskiemu podejściu do rozmówców.

Technologiczni

Zaangażowanie i zaciekawienie uczestnika to dla nas jeden z najważniejszych elementów udanego projektu. W tym celu rozszerzyliśmy naszą gamę metod szkoleniowych o szeroko rozumiane nowoczesne technologie: począwszy od wsparcia przed i po szkoleniu z wykorzystaniem grywalizacji, przez metody badawcze związane z diagnozą poziomu kompetencji na naszej platformie diagnostycznej, po wykorzystanie tabletów i e-materiałów szkoleniowych w trakcie spotkania z grupą. Dowodzimy, że szkolenia mogą łączyć tradycyjne przekazywanie wiedzy z nowoczesnym podejściem, które gwarantuje, że raz zdobyte umiejętności zostaną wdrożone w działanie.

Doświadczeni

Doświadczenie to dla nas nie tylko 10 lat spędzonych na rynku szkoleniowym czy ponad 3000 godzin szkoleń przeprowadzonych przez każdego z naszych trenerów. To przede wszystkim łączenie warsztatu trenera, coacha czy facylitatora z autentycznym doświadczeniem biznesowym. Nasi trenerzy chętnie podzielą się wiedzą merytoryczną zdobytą podczas wprowadzania nowych strategii sprzedaży w działach handlowych, zarządzania dużymi zespołami czy prowadzenia procesów personalnych z perspektywy partnerów biznesu.

BrainStream w liczbach

ok. 1600
spotkań z klientami
ok. 100
zaprojektowanych gier
ok. 1000000
nieskończenie wiele pomysłów
ok. 5000
godzin pracy nad nowymi rozwiązaniami
ok. 60
trenerów w zespole
ok. 6000
godzin sesji coachingowych
ok. 2500
dni przeprowadzonych szkoleń
ok. 1450
przygotowanych propozycji merytorycznych
ok. 96
% powracających klientów