fbpx

Symulacje

Symulacje

Symulacje

Przełożenie zdobywanej wiedzy na praktykę biznesu w kontrolowanych warunkach.

Sama wiedza merytoryczna nie wystarcza, by skutecznie reagować na wyzwania biznesu. Potrzebne jest doświadczenie poparte odpowiednim spojrzeniem z zewnątrz. Dzięki symulacjom biznesowym oferujemy uczestnikom szkoleń połączenie wszystkich tych elementów oraz zapewniamy odzwierciedlenie realności biznesowej w projektach.

Nasi doświadczeni trenerzy ułożą dla pracowników scenariusze z życia wziętych wyzwań biznesowych, z którymi wszyscy uczestnicy szkolenia będą mieli okazję się zmierzyć na sali szkoleniowej lub w symulacji online.

Metoda ta daje niesamowicie konstruktywne wyniki nie tylko dlatego, że jest poparta praktyką biznesową, ale także dzięki temu, że uczestnicy symulacji niejednokrotnie będą musieli działać poza rolami, do których przywykli w organizacji. To świeże spojrzenie okazuje się być niezbędne dla skutecznego procesu zmiany utartych nawyków.

Do naszych symulacji stosujemy zarówno tradycyjne narzędzia w postaci zadań i studiów przypadku na sali szkoleniowej, ale także interaktywne narzędzia e-learningowe. Dzięki nim uczestnicy symulacji będą mogli prześledzić swoje działania po zakończeniu ćwiczenia, by wraz z trenerem określić obszary do dalszej pracy.

Innowacje dolna sekcja

KONKRETNA WIEDZA TU I TERAZ

Innowacyjne narzędzia dają możliwość skoncentrowania się na bardzo konkretnych praktycznych i ciekawych projektowo rozwiązaniach, co przekłada się na wzrost efektów biznesowych naszych klientów – poznaj nasze rozwiązania w praktyce.

WYJŚCIE POZA RAMY

Wiemy jak ważna jest wiedza oraz realne doświadczenie uczestników w zdobywaniu wiedzy. Wiemy też, jak Innowacyjne wyjście poza ramy i kreowanie rozwiązań wpływa na poziom motywacji oraz buduje zaangażowanie odbiorców.

SPRAWDZONE W PRAKTYCE

Działania Innowacyjne Brainstream rekomendujemy do blisko 60% naszych szkoleń. Efekty są mierzone na poziomie celów biznesowych, rozwoju kompetencji oraz zadowolenia uczestników projektów.