fbpx

Platforma online

Platforma online

Platforma online

Nowoczesne rozwiązania w chmurze strategicznie dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasz zestaw narzędzi diagnostycznych i wzmacniających zdobyte umiejętności oraz wiedzę w formie online pozwala angażować pracowników w różnych etapach realizacji projektu. Dzięki temu ich doświadczenie rozwojowe ma charakter procesowy co maksymalizuje inwestycje szkoleniowe i wpływ na poziom motywacji i chęć rozwoju.

Nasza platforma grywalizacyjno-edykacyjna online pomaga zrealizować ROI szkolenia przez:

  • Bogatą zawartość merytoryczną z testami, dodatkowymi materiałami, dostępem do webinarów i sesji coachingów online po szkoleniu – wszystko dostosowane do ciągle zmieniających się potrzeb szkoleniowych wszystkich uczestników szkolenia;
  • Elementy social media, które pozwolą Ci pozostać w kontakcie z innymi uczestnikami i ze swoim trenerem BrainStream podczas całego procesu szkoleniowego;
  • Dostosowany pulpit raportowania da Ci szybki dostęp do informacji o postępach po szkoleniu, a menedżerom szybki dostęp do danych niezbędnych do oceny zespołów.
Innowacje dolna sekcja

KONKRETNA WIEDZA TU I TERAZ

Innowacyjne narzędzia dają możliwość skoncentrowania się na bardzo konkretnych praktycznych i ciekawych projektowo rozwiązaniach, co przekłada się na wzrost efektów biznesowych naszych klientów – poznaj nasze rozwiązania w praktyce.

WYJŚCIE POZA RAMY

Wiemy jak ważna jest wiedza oraz realne doświadczenie uczestników w zdobywaniu wiedzy. Wiemy też, jak Innowacyjne wyjście poza ramy i kreowanie rozwiązań wpływa na poziom motywacji oraz buduje zaangażowanie odbiorców.

SPRAWDZONE W PRAKTYCE

Działania Innowacyjne Brainstream rekomendujemy do blisko 60% naszych szkoleń. Efekty są mierzone na poziomie celów biznesowych, rozwoju kompetencji oraz zadowolenia uczestników projektów.