fbpx

Diagnoza online

Diagnoza online

Diagnoza online

Narzędzia sprawdzające poziom kompetencji uczestników szkolenia zanim rozpoczną spotkanie na sali.

Diagnoza online to narzędzie pozwalające sprawdzać poziom kompetencji uczestników szkolenia jeszcze zanim rozpoczną spotkanie z trenerem na sali szkoleniowej. Diagnozy online mogą dokonać w dowolnym czasie i z dowolnego urządzenia zaraz po otrzymaniu swojego indywidualnego kodu do testu.

Diagnozy online dają odbiorcom projektów możliwość sprawdzenia własnych kompetencji oraz wiedzy. Wynik testu diagnostycznego przedstawiany jest uczestnikowi tuż po jego wypełnieniu, zaś zbiorcze wyniki statystyczne przesyłane są do Ciebie oraz do trenera prowadzącego.

System ten pozwala Ci spojrzeć na autentyczne dane diagnostyczne dotyczące wiedzy i kompetencji uczestników, a także, wspólnie z trenerem-konsultantem projektu dostosować program szkolenia do rzeczywistych potrzeb szkoleniowych pracowników.

Diagnoza online to narzędzie nie tylko dające możliwość zbadania wiedzy uczestników szkolenia, ale także uzyskania większej kontroli nad inwestycją szkoleniową. Dzięki badaniom kompetencji pracowników trener będzie mógł skoncentrować się na obszarach wymagających największej uwagi.

Diagnoza online sprawia, że inwestycje w szkolenia nigdy wcześniej nie przynosiły tak kontrolowanych wyników.

Innowacje dolna sekcja

KONKRETNA WIEDZA TU I TERAZ

Innowacyjne narzędzia dają możliwość skoncentrowania się na bardzo konkretnych praktycznych i ciekawych projektowo rozwiązaniach, co przekłada się na wzrost efektów biznesowych naszych klientów – poznaj nasze rozwiązania w praktyce.

WYJŚCIE POZA RAMY

Wiemy jak ważna jest wiedza oraz realne doświadczenie uczestników w zdobywaniu wiedzy. Wiemy też, jak Innowacyjne wyjście poza ramy i kreowanie rozwiązań wpływa na poziom motywacji oraz buduje zaangażowanie odbiorców.

SPRAWDZONE W PRAKTYCE

Działania Innowacyjne Brainstream rekomendujemy do blisko 60% naszych szkoleń. Efekty są mierzone na poziomie celów biznesowych, rozwoju kompetencji oraz zadowolenia uczestników projektów.