fbpx Malarstwo – Action Painting – OBRAZ PUZZLE – Brainstream

Malarstwo - Action Painting - OBRAZ PUZZLE

  • Typ:
  • Outdoor
  • Indoor
Zobacz więcej

Uczestnicy podzieleni są na kilkuosobowe grupy i malują wspólnie jeden wielki obraz składający się z kilku elementów. Każda grupa otrzymuje jedno podobrazie formacie np. 50 cm x 50 cm czyste lub z przygotowanym na nim szkicem, który ułatwia połączenie sąsiadujących elementów w jedno kompletne dzieło malarskie. Instruktorzy-artyści prowadzą uczestników krok po kroku poprzez tajniki warsztatu mistrzów i wskazują konkretne sposoby do uzyskania jak najlepszego efektu.

Praca zespołowa i umiejętne komunikowanie się w zespole oraz pomiędzy zespołami są tutaj gwarantem sukcesu. Po zakończeniu malowania, każda grupa umieszcza swój obraz w odpowiednim miejscu, na przygotowanym rusztowaniu. Efektem wspólnego tworzenia jest wielki obraz w formacie np. 3 m x 2 m, składający się z poszczególnych elementów. Tematem powstałego obrazu może być wielka mapa, wartości firmy, logo organizacji. Płótna (bez konstrukcji) stają się własnością klienta i mogą po oprawieniu stanowić wspaniałą dekorację w biurze.

Finałem pracy może być podsumowanie wspólnego działania zespołów lub dodatkowo wernisaż powstałych prac, profesjonalna sesja zdjęciowa, oprawienie prac w ramy, wydruk T-Shirtów z nadrukami obrazów, edycja dokumentacji zdjęciowej lub filmowej na płyty lub pendrive?y, kalendarze.

Powrót do kategorii eventów