fbpx Malarstwo – Action Painting – KOPIOWANIE MISTRZÓW – Brainstream

Malarstwo - Action Painting - KOPIOWANIE MISTRZÓW

  • Typ:
  • Outdoor
  • Indoor
Zobacz więcej

Uczestnicy otrzymują wszystkie atrybuty malarskie, farby, pędzle, sztalugi, a ich zadaniem jest namalować obrazy będące kopiami dzieł malarskich wielkich artystów XX wieku, takich jak Picasso, Miro, Kandinsky czy Chagall. Malowanie polega na jak najwierniejszym skopiowaniu poszczególnych obrazów z fotograficznych reprodukcji, co będzie możliwe dzięki instrukcjom i lekcjom instruktora – malarza, który nauczy uczestników konkretnych technik malarskich.  Jednocześnie uczestnicy mogą kreatywnie dodawać pewne elementy od siebie. Podobrazia staną się własnością klienta i mogą stanowić wspaniałą dekorację w biurze.

Instruktorzy-artyści poprowadzą uczestników krok po kroku poprzez tajniki warsztatu mistrzów i wskażą konkretne sposoby do uzyskania jak najlepszego efektu.

Finałem pracy może być podsumowanie wspólnego działania zespołów lub dodatkowo wernisaż powstałych prac, profesjonalna sesja zdjęciowa, oprawienie prac w ramy, wydruk T-Shirtów z nadrukami obrazów, edycja dokumentacji zdjęciowej lub filmowej na płyty lub pendrive?y, kalendarze.

Powrót do kategorii eventów