fbpx Kto zabił Joannę? – Brainstream

Kto zabił Joannę?

Weź udział w interaktywnej grze zespołowej prowadzonej przez komunikator ZOOM® Wciel się w rolę detektywa i odgadnij zagadkę!

  • Typ:
  • Outdoor
  • Indoor
Zobacz więcej

Angażuj i oczekuj zaangażowania

Zabierz swój team w sam środek kryminalnego śledztwa i pozwól im wykorzystać wszystkie talenty, predyspozycje i emocje do rozwiązania zagadki.
To nie jest kolejne spotkanie na zoom.
To możliwość poznania się od zupełnie nowym kontekście, a przede wszystkim świetna zabawa!

Joanna Rakieta
Joanna była pięknością, która dopiero zaczęła życie w Warszawie. Jej motto „ Życie jest zbyt krótkie by marnować je na diety, chciwych mężczyzn i złe nastroje” okazało się prorocze… Czy zgubiła ją przyjaźń, praca, spisek, w którego środku znalazła się przypadkiem, czy coś innego? Kto z Was tego dowiedzie?

Tajemnica do rozwiązania
Wirtualna tajemnicza gra z romansem w tle! Łączy w sobie najlepsze elementy tradycyjnej tajemnicy morderstwa z unikalną mechaniką gry w wirtualnych salach konferencyjnych. Nasz moderator poprowadzi Twój zespół przez szereg wskazówek i wyzwań związanych z jednym z najbardziej niesławnych morderstw Warszawy.
Twoi koledzy będą pracować w małych grupach, aby rozwiązać trudne, wymagające współpracy w grupie inteligentne łamigłówki w wyścigu z czasem.
Doświadczenie kończy się wielkim odkryciem opowiedzianym jako wciągająca historia.
To coś więcej niż kolejne szkolenie online – to doskonała próba sprawdzenia się w roli policjanta.
Mając jasny główny cel, jakim jest rozwiązanie łamigłówki, wszystkim łatwiej będzie dzielić się pomysłami i komunikować się o czymś innym niż praca. Wydarzenie z tajemnicą morderstwa to świetny sposób na podniesienie morale i stworzenie przyjaznej rywalizacji dla małych lub dużych grup.

Powrót do kategorii eventów