fbpx Eventy – Brainstream

Brain your event

Baw, ucz i integruj! Make event no war.

Zobacz naszą ofertę

Działanie jest lepsze niż gadanie

Przygotuj z naszą pomocą wydarzenie, które będzie pracować na korzyść Twojego zespołu przez kolejne miesiące, a nawet lata. Baw, ucz i integruj! Jeśli Twoi pracownicy potrzebują odmiany, mobilizacji, nowej perspektywy lub lepszej komunikacji, daj im odetchnąć, zorganizuj relaks, trochę zabawy i dobrą integrację firmową!

Zamiast przygotowywać kolejny poranny brief, wdrażać tematy w czasie kolacji firmowej, na której wygłosisz mowę motywacyjną, wyjdź poza schemat. Zorganizuj z nami wydarzenie, które docenią i zapamiętają Twoi pracownicy. Zrealizujesz założony cel przez wspólne doświadczenia i dobry scenariusz wydarzenia przygotowanego specjalnie na potrzeby Twojego zespołu, w oparciu o cele i specyfikę organizacji.

Nie ma wydarzeń niemożliwych do zorganizowania.
Istnieją tylko te, których jeszcze nikt nie zrealizował.

Eventy są tym, co sprawia nam największą radość. To wyzwanie, kreatywność i dobra zabawa od przygotowań do realizacji, kiedy już wspólnie kreujemy nową rzeczywistość. Nasza oferta zawiera eventy, których nie ogranicza nic poza wyobraźnią! Realizujemy najbardziej nietypowe pomysły: wydarzenia szkoleniowe i motywacyjne, integracje zespołowe, firmowe festiwale oraz inne nietypowe realizacje, które pojawią się w czasie naszych rozmów. Do tej pory stworzyliśmy m.in. kreatywne rejsy, mobilne pokoje zagadek, festiwale samby, auto moto show oraz wydarzenia z obszaru CSR.

Brainstream przejmuje pełną organizację eventu. Każde wydarzenie planujemy i  przygotowujemy indywidualnie, tak by zapewniło realizację Twojego celu i potrzeb uczestników. Pobudzamy kreatywność, rozwijamy umiejętności pracy zespołowej, pomagamy wypracować dobre nawyki i przede wszystkim dbamy o dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

W zanadrzu mamy nietypowe tematy, zaskakujące sytuacje i zadania podczas, których wspólne osiągnięcia uczestników przerastają ich oczekiwania. Zorganizowany przez nas event to dobra zabawa i wartościowy czas dla Ciebie i Twojego zespołu.