fbpx Efektywne Spotkania Online Pracowników BGK – Brainstream

Cel:

Projekt skierowany był do kadry menadżerów i pracowników w zakresie organizacji i prowadzenia efektywnych spotkań on-line. W obecnej sytuacji, gdy forma prowadzonych spotkań realizowana jest w trybie on-line, głównymi celami projektu był wyposażenie osób prowadzących tego typu spotkań w odpowiednia wiedzę i narzędzia, które prowadzący spotkanie wykorzysta na wszystkich etapach jego przygotowania / realizacji oraz zakończenia i podsumowania w związku z tym potrzebne jest zwiększenie efektywności w tym obszarze.

Działania podjęte w ramach programu:

Trenerzy podczas szkolenia skupili się na przekazaniu wiedzy odnośnie różnych stylów prowadzenia spot-kań on-line i tego jak dostosowywać je do odbiorców spotkań on-line.
Przekazali informacje odnośnie tego jak zaplanować strukturę spotkania on-line w oparciu o cel spotkania. Dzięki poznanym narzędziom uczestnicy poznali triki w zakresie budowania zaangażowania uczestników spotkań on- line. Uczestnicy poznali różne struktury spotkań zdalnych, zasady moderacji spotkań. Przekonali się jak dużo zależy od prowadzącego spotkanie. Istotnym punktem szkolenia był element praktyczny, w którym mogli doświadczyć na własnej skórze sytuacji trudnych i przećwiczyć metody radzenia sobie z nimi.

Korzyści dla organizacji:

Warsztat był świetną okazją by zwiększyć wiedzę na temat narzędzi IT, które wspierają komunikację w zespołach rozproszonych. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzieli się, jak z nich korzystać by móc zbudować długotrwałą współpracę i relację w zespołach pracujących zdalnie. Przekonali się że aby było to możliwe ważne jest odpowiednie zaplanowanie działań i dobra organizacja pracy.

Sprawdź również

Akademia Train The Trainers

Sprawdź rozwiązanie

Program Rozwoju Talentów

Sprawdź rozwiązanie

Zarządzanie Konfliktem

Sprawdź rozwiązanie

Zarządzanie Zespołem

Sprawdź rozwiązanie

Efektywność osobista Pracowników BGK

Sprawdź rozwiązanie

Inteligencja emocjonalna Pracowników BGK

Sprawdź rozwiązanie

Obsługa klienta z elementami sprzedaży

Sprawdź rozwiązanie

Szkolenie obsługa klienta

Sprawdź rozwiązanie

EVENT budowanie i zarządzanie zespołem

Sprawdź rozwiązanie

Produkcja – szkolenia rozwojowe.

Zobacz jak nasze działania dostosowane do specyfiki organizacji wpłynęły na komunikację i efektywność pracy liderów, brygadzistów i zespołów produkcyjnych.

Sprawdź rozwiązanie

Projekt Rozwoju Liderów – Branża IT

Nasz dedykowany projekt rozwojowy, który aktywował otwartą, partnerską komunikację oraz wspólne szukanie rozwiązań przez pracowników i przełożonych.

Sprawdź rozwiązanie

Zarządzanie sobą w czasie

Przeczytaj jak dobra diagnoza potrzeb i gra symulacyjna wpłynęły na współpracę w zespole i rozwój kompetencji dotyczących zarządzania czasem i projektami.

Sprawdź rozwiązanie

Event – Miasto Marzeń

Zobacz jak gra symulacyjna, praca na wartościach i dobra zabawa pozwoliły zrozumieć pracownikom działania i wartości organizacji.

Sprawdź rozwiązanie

Auto Moto Show

Przeczytaj jak nasz projekt oparty na dobrej zabawie pozwolił zbudować otwartą komunikację i zmotywował do współpracy wszystkich członków zespołu.

Sprawdź rozwiązanie

Event – Maszyna Goldberga

Jak przekonać pracowników, że realizacja celu i efekt ich działań zależy od świadomość wspólnego kierunku, zintegrowanych działań i sprawnej komunikacji.

Sprawdź rozwiązanie

Zarządzanie Zespołem -GoWork

Dowiedz się jak mądrze zmotywować menedżerów do realizacji postawionych przed nimi celów i usprawnić zarządzanie zespołami w czasie zmian organizacyjnych.

Sprawdź rozwiązanie

Ocena okresowa pracowników

Jak można wypracować standardy oraz spójne podejście kadry zarządzającej w procesie prowadzenia rocznych rozmów oceniających pracowników?

Sprawdź rozwiązanie

Efektywna Komunikacja

Jak zaprojektować skuteczny i przyjazny system komunikacji oraz przygotować ambitny rywalizujący zespół do pracy w konkurencyjnym środowisku.

Sprawdź rozwiązanie