fbpx Akademia Train The Trainers – Brainstream

Cel:

Projekt skierowany był do zespołu szkoleniowego, trenerów osób przekazujących wiedzę w ministerstwie, których celem stało się oswajanie zdalnej formy prowadzenia szkoleń. Niewątpliwie, praca zdalna oraz edukacja online, które od marca 2020 zdominowały media tradycyjne i społecznościowe, były dla organizacji nadrzędnymi celem wykorzystania platform do prowadzenia efektywnych szkoleń.

Działania podjęte w ramach programu:

Trenerzy podczas szkolenia skupili się na przekazaniu najważniejszych i sprawdzonych informacji na temat przygotowywania i prowadzenia efektywnych i profesjonalnych szkoleń w trybie stacjonarnym i zdalnym. Uczestnicy dowiedzieli się jak stworzyć atrakcyjne szkolenie przy użyciu narzędzi ze środowiska online czyli jak korzystać ze starych możliwości w nowym wydaniu (np. prowadzenie dyskusji, zapis na flipie, praca w grupach).
Uczestnicy otrzymali informacje odnośnie tego jak zaplanować strukturę szkolenia w oparciu o cel warsz-tatu. Dzięki poznanym narzędziom uczestnicy poznali triki w zakresie budowania zaangażowania uczestników zarówno szkoleń stacjonarnych jak i tych prowadzonych w formule on- line. Podczas warszta-tu skupialiśmy się też na rodzajach „kłopotliwych” uczestników i opracowaniu strategi radzenia sobie z nimi. Istotnym punktem szkolenia było opracowanie interwencji trenerskich oraz praktyczna praca na case’ach.

Korzyści dla organizacji:

Warsztat był świetną okazją by zdobyć cenne umiejętności przygotowujące do aktywnego prowadzenia szkoleń wewnętrznych uwzględniających formę zdalną.
Uczestnicy poznali aktywizujące narzędzia trenerskie dostępne na sali szkoleniowej oraz w środowisku internetowym. Poczuli się pewniej jako prowadzący warsztat oraz oswoili się ze zdalną formą prowadzenia szkoleń.

Sprawdź również

Efektywne Spotkania Online Pracowników BGK

Sprawdź rozwiązanie

Program Rozwoju Talentów

Sprawdź rozwiązanie

Zarządzanie Konfliktem

Sprawdź rozwiązanie

Zarządzanie Zespołem

Sprawdź rozwiązanie

Efektywność osobista Pracowników BGK

Sprawdź rozwiązanie

Inteligencja emocjonalna Pracowników BGK

Sprawdź rozwiązanie

Obsługa klienta z elementami sprzedaży

Sprawdź rozwiązanie

Szkolenie obsługa klienta

Sprawdź rozwiązanie

EVENT budowanie i zarządzanie zespołem

Sprawdź rozwiązanie

Produkcja – szkolenia rozwojowe.

Zobacz jak nasze działania dostosowane do specyfiki organizacji wpłynęły na komunikację i efektywność pracy liderów, brygadzistów i zespołów produkcyjnych.

Sprawdź rozwiązanie

Projekt Rozwoju Liderów – Branża IT

Nasz dedykowany projekt rozwojowy, który aktywował otwartą, partnerską komunikację oraz wspólne szukanie rozwiązań przez pracowników i przełożonych.

Sprawdź rozwiązanie

Zarządzanie sobą w czasie

Przeczytaj jak dobra diagnoza potrzeb i gra symulacyjna wpłynęły na współpracę w zespole i rozwój kompetencji dotyczących zarządzania czasem i projektami.

Sprawdź rozwiązanie

Event – Miasto Marzeń

Zobacz jak gra symulacyjna, praca na wartościach i dobra zabawa pozwoliły zrozumieć pracownikom działania i wartości organizacji.

Sprawdź rozwiązanie

Auto Moto Show

Przeczytaj jak nasz projekt oparty na dobrej zabawie pozwolił zbudować otwartą komunikację i zmotywował do współpracy wszystkich członków zespołu.

Sprawdź rozwiązanie

Event – Maszyna Goldberga

Jak przekonać pracowników, że realizacja celu i efekt ich działań zależy od świadomość wspólnego kierunku, zintegrowanych działań i sprawnej komunikacji.

Sprawdź rozwiązanie

Zarządzanie Zespołem -GoWork

Dowiedz się jak mądrze zmotywować menedżerów do realizacji postawionych przed nimi celów i usprawnić zarządzanie zespołami w czasie zmian organizacyjnych.

Sprawdź rozwiązanie

Ocena okresowa pracowników

Jak można wypracować standardy oraz spójne podejście kadry zarządzającej w procesie prowadzenia rocznych rozmów oceniających pracowników?

Sprawdź rozwiązanie

Efektywna Komunikacja

Jak zaprojektować skuteczny i przyjazny system komunikacji oraz przygotować ambitny rywalizujący zespół do pracy w konkurencyjnym środowisku.

Sprawdź rozwiązanie