Projekt skierowany był do zespołu szkoleniowego, trenerów osób przekazujących wiedzę w ministerstwie, których celem stało się oswajanie zdalnej formy prowadzenia szkoleń. Niewątpliwie, praca zdalna oraz edukacja online, które od marca 2020 zdominowały media tradycyjne i społecznościowe, były dla organizacji nadrzędnymi celem wykorzystania platform do prowadzenia efektywnych szkoleń.
Trenerzy podczas szkolenia skupili się na przekazaniu najważniejszych i sprawdzonych informacji na temat przygotowywania i prowadzenia efektywnych i profesjonalnych szkoleń w trybie stacjonarnym i zdalnym. Uczestnicy dowiedzieli się jak stworzyć atrakcyjne szkolenie przy użyciu narzędzi ze środowiska online czyli jak korzystać ze starych możliwości w nowym wydaniu (np. prowadzenie dyskusji, zapis na flipie, praca w grupach).
Uczestnicy otrzymali informacje odnośnie tego jak zaplanować strukturę szkolenia w oparciu o cel warsz-tatu. Dzięki poznanym narzędziom uczestnicy poznali triki w zakresie budowania zaangażowania uczestników zarówno szkoleń stacjonarnych jak i tych prowadzonych w formule on- line. Podczas warszta-tu skupialiśmy się też na rodzajach „kłopotliwych” uczestników i opracowaniu strategi radzenia sobie z nimi. Istotnym punktem szkolenia było opracowanie interwencji trenerskich oraz praktyczna praca na case’ach.
Warsztat był świetną okazją by zdobyć cenne umiejętności przygotowujące do aktywnego prowadzenia szkoleń wewnętrznych uwzględniających formę zdalną.
Uczestnicy poznali aktywizujące narzędzia trenerskie dostępne na sali szkoleniowej oraz w środowisku internetowym. Poczuli się pewniej jako prowadzący warsztat oraz oswoili się ze zdalną formą prowadzenia szkoleń.
Zobacz jak nasze działania dostosowane do specyfiki organizacji wpłynęły na komunikację i efektywność pracy liderów, brygadzistów i zespołów produkcyjnych.
Sprawdź rozwiązanieNasz dedykowany projekt rozwojowy, który aktywował otwartą, partnerską komunikację oraz wspólne szukanie rozwiązań przez pracowników i przełożonych.
Sprawdź rozwiązaniePrzeczytaj jak dobra diagnoza potrzeb i gra symulacyjna wpłynęły na współpracę w zespole i rozwój kompetencji dotyczących zarządzania czasem i projektami.
Sprawdź rozwiązanieZobacz jak gra symulacyjna, praca na wartościach i dobra zabawa pozwoliły zrozumieć pracownikom działania i wartości organizacji.
Sprawdź rozwiązaniePrzeczytaj jak nasz projekt oparty na dobrej zabawie pozwolił zbudować otwartą komunikację i zmotywował do współpracy wszystkich członków zespołu.
Sprawdź rozwiązanieJak przekonać pracowników, że realizacja celu i efekt ich działań zależy od świadomość wspólnego kierunku, zintegrowanych działań i sprawnej komunikacji.
Sprawdź rozwiązanieDowiedz się jak mądrze zmotywować menedżerów do realizacji postawionych przed nimi celów i usprawnić zarządzanie zespołami w czasie zmian organizacyjnych.
Sprawdź rozwiązanieJak można wypracować standardy oraz spójne podejście kadry zarządzającej w procesie prowadzenia rocznych rozmów oceniających pracowników?
Sprawdź rozwiązanieJak zaprojektować skuteczny i przyjazny system komunikacji oraz przygotować ambitny rywalizujący zespół do pracy w konkurencyjnym środowisku.
Sprawdź rozwiązanie