fbpx Platforma – Brainstream

Platforma EduStream

Zero nudy, 100% wiedzy i rozwoju

Zobacz więcej

Edukacyjna karuzela dla Twoich pracowników

Stały rozwój i podnoszenie umiejętności zawodowych menedżerów i pracowników zapewnia rozwój całej organizacji oraz dobre relacje międzyludzkie. Wzmacnianie ścieżki kariery i dążenia do sukcesu zawodowego pracowników świadczy o dojrzałości Twojej organizacji. Prezentujemy nasze autorskie rozwiązanie, które wspiera pracowników i organizacje w rozwoju i osiąganiu celów zawodowych.

Dedykowane Wdrożenia

Ty mówisz czego potrzebujesz, my przygotowujemy najlepsze rozwiązania.

Monitoring Postępów Projektu

Obserwujesz projekt i możesz reagować na bieżąco na aktualną sytuację.

Angażowanie Zespołu

Masz idealne narzędzie do angażowania i motywowania pracowników.

Twórz ścieżki rozwoju pracowników.

Platforma EduStream pozwala na tworzenie indywidualnych programów rozwojowych dla pracowników, uwzględniających ich predyspozycje i cele zawodowe. Daje możliwość połączenia stacjonarnych działań rozwojowych z aktywnością szkoleniową on-line i zapewnia możliwość prowadzenie szkoleń przez doświadczonych trenerów zewnętrznych i wewnętrznych. W obecnych realiach zawodowych to najlepsze połączenie zapewniające stały rozwój pracowników wszystkich szczebli organizacji.

Zarządzaj projektem i komunikuj się z uczestnikami

Platforma EduStream zapewnia monitoring menedżerski i stały wgląd w działania i postępy uczestników projektu. Posiada przestrzeń, w której znajdują się materiały teoretyczne, szkolenia video, sesje zapewniające bieżące wsparcie pracowników w rozwoju i inne materiały potrzebne do regularnego podnoszenia umiejętności Twoich pracowników. Możesz na bieżąco dodawać potrzebne elementy i informować o tym wszystkich zainteresowanych.

Definiuj wyzwania, testy i zadania dla uczestników

Za pośrednictwem platformy, możesz na bieżąco tworzyć zadania i testy dla pracowników, a po ich wykonaniu i ukończonym szkoleniu, komunikować się z nimi i informować o kolejnych krokach i zadaniach.

Angażuj poprzez elementy grywalizacji

Platforma posiada narzędzia wspierające motywację i zaangażowanie pracowników. Możesz wykorzystać elementy grywalizacji w celu zwiększenia aktywności pracowników w procesie szkoleniowym. Monitorując ich działania na platformie możesz ich motywować, nagradzać najbardziej aktywnych uczestników procesu wewnętrznym systemem nagród i na bieżąco wspierać ich działania.

Raporty

EduStream jako platforma edukacyjna zapewnia pełną obsługę procesu rozwojowego i ma wbudowaną funkcję raportów, które możesz dopasować do potrzeb programu rozwojowego Twoich pracowników.

Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wykorzystaj platformę EduStream w rozwoju Twojej organizacji

Projekty Talentowe

Akademie Menadżerskie

Kafeterie Szkoleń

Onboarding

E-learning

Szkolenia Produkowe